עו"ד נעמי אוראל-סיון

 

DSC_6919

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עו"ד נעמי אוראל-סיון

עו"ד אוראל-סיון סיימה בשנת 2002 תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב, והיא חברת לשכת עורכי הדין משנת 2003.

עו"ד אוראל-סיון התמחתה אצל פרקליטת המדינה גב' עדנה ארבל כמתמחתה האישית.

לאחר הסמכתה עבדה עו"ד אוראל-סיון במשרד עורכי הדין עיני ליטבק ושות', שם ייצגה חשודים ונאשמים במגוון רחב של עבירות "צווארון לבן" ועבירות כלכליות.

בהמשך הצטרפה עו"ד אוראל-סיון למחלקה המשפטית ברשות ההגבלים העסקיים, ושימשה במשך מספר שנים ראש צוות פלילי ברשות. בתפקידה ברשות טיפלה בתיקי הגבלים עסקיים מורכבים ורחבי היקף בכל הערכאות, ליוותה חקירות שניהלה הרשות, והנחתה את פרקליטי הרשות בתחום הפלילי.

בשנת 2010 מונתה עו"ד אוראל-סיון לממונה על מחוז חיפה וצפון בנציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ולתובעת המחוזית הראשונה. עו"ד אוראל-סיון הקימה את המחוז בנציבות, ריכזה את האכיפה במחוז, הנחתה את גורמי הפיקוח והחקירה, ליוותה חקירות, טיפלה בתיקים פליליים ובתביעות אזרחיות בערכאות השונות, וריכזה את תחום התובענות הייצוגיות בנציבות.

בשנת 2012 פרשה עו"ד אוראל-סיון מהשירות המשפטי הציבורי, ומונתה למנהלת אגף רגולציה בבזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ. בתפקידה זה היתה אחראית על ניהול תחום הרגולציה בחברה, לרבות בחינת ההיבטים הרגולטוריים ופיקוח על עמידת החברה בדרישות הרגולציה והוראות החוק, קיום קשר שוטף עם הרגולטורים, הטמעת דרישות הרגולציה בחברה ומעורבות בכל מהלך עסקי ושיווקי בחברה.

בשנת 2014 הצטרפה עו"ד אוראל-סיון למשרד עורכי הדין שגיא סיון ושות'.

עו"ד אוראל-סיון שרתה כפקידת מבצעים בטייסת קרב בחיל האוויר בסדיר ובמילואים.

עו"ד אוראל-סיון מוסמכת לשמש כנציגת היועץ המשפטי לממשלה.

לכתיבת מייל אישי לעו"ד נעמי אוראל-סיון

להורדת כרטיס ביקור